Полиця B033 600х200х200 ЛДСП, Кашемір
Результат:
576 грн
Характеристики
Додаткова інформація
| Висота (мм) | 200 мм |
|---|---|
| Ширина (мм) | 600 мм |
| Глибина (мм) | 200 мм |
| Кількість полиць (шт) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір | Кашемір |
| Країна виробника | Україна |
| Термін виготовлення | 10 робочих днів |
Опис
Продукція виготовляється з використанням ДСП ламінованого 16 мм, кромка 0, 5 мм. Серія виготовлена за основами поєднання Скандинавського стилю та мінімалізму. Особливості яких – простота, лаконічність та функціональність. Поєднання природних фактур із чистотою аскетичного простору. Меблі – прості і лаконічні, функціональні та ергономічні, без громіздкого декору. Вироби укомплектовані кульковими (телескопічними) напрямними, такий механізм має більш високу зносостійкість і плавність ходу, що не робить зайвого шуму під час руху. У серії використовуються регулювальні опори, що додає зручності у монтажі на нерівних поверхнях.
Переваги:
- Приналежність до різних стилістичних напрямків за рахунок поєднань декорів ЛДСП: Мінімалізм, Лофт, Модерн, Скандинавський стиль та Ар-деко.
- Комплексне рішення для організації всього житлового простору у єдиному загальному стилі.
- Актуальний декор матеріалу, різноманіття їх поєднань з урахуванням останніх та найпопулярніших тенденцій сучасного стилю в інтер’єрі.
- Секційність. Габаритні розміри всіх моделей серії дозволяють вибрати ряд моделей, що дають можливість скомбінувати будь-який набір із різноманітним функціональним призначенням.
- Багатофункціональність. В асортименті серії є моделі, які можуть забезпечити функціональну потребу всього житлового простору (меблі для передпокою, вітальні, спальні, дитячої кімнати та робочого кабінету тощо).
Відгуки
Полиця B033 600х200х200 ЛДСП, Кашемір
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Дивіться також
