Шафа інструментальна ШІ-15
Результат:
10 260 грн
Характеристики
Додаткова інформація
| Категорія | Металеві меблі |
|---|---|
| Модель | ШІ |
| Висота (мм) | 1800 мм |
| Ширина (мм) | 800 мм |
| Глибина (мм) | 500 мм |
| Максимальне навантаження на полицю (кг) | 80 кг |
| Кількість полиць (шт) | 4 |
| Тип покриття | Порошкова фарба |
| Колір | Сірий |
| Країна виробника | Україна |
| Термін виготовлення | 30 робочих днів |
Опис
Інструментальна шафа ШІ-15 розроблена для зручного і впорядкованого зберігання інструментів, метизів та іншого оснащення. Завдяки продуманій конструкції, вона ідеально підходить для використання в майстернях, виробничих приміщеннях та гаражах, де важливий порядок та швидкий доступ до необхідних предметів. Шафа оптимізує робочий простір, сприяючи зростанню продуктивності та якості виконуваних робіт.
Особливості інструментальної шафи
Конструкція шафи ШІ-15 виготовлена з листової сталі, що забезпечує високий рівень надійності та довговічності. Поверхня шафи оцинкована та покрита порошковою фарбою сірого кольору (RAL 7015), що захищає метал від корозії, впливу масел, вологи та хімічних речовин, габарити шафи 1800×800×500 мм.
Комплектація:
- Полиця (розміри ШхГхВ): 794х455х26 мм – 4 шт.
- Перфоровані дверцята та задня стінка для установки додаткових аксесуарів (гачків, кювет, кошиків тощо).
- Замок із двосторонньою ригельною системою, що гарантує безпеку зберігання.
Практична конструкція шафи забезпечує надійне кріплення полиць та дозволяє легко комплектувати її додатковими елементами, що відповідають потребам користувача.
Відгуки
Шафа інструментальна ШІ-15
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Дивіться також



