Шафа інструментальна ШІ-10/4П
Результат:
16 482 грн
Артикул ШИ-10/4П
Категорії Металеві шафи для інструментів, Металеві меблі
Характеристики
Додаткова інформація
| Категорія | Металеві меблі |
|---|---|
| Модель | ШІ |
| Висота (мм) | 1970 мм |
| Ширина (мм) | 1000 мм |
| Глибина (мм) | 500 мм |
| Максимальне навантаження на полицю (кг) | 125 кг |
| Кількість полиць (шт) | 4 |
| Тип покриття | Порошкова фарба |
| Колір | Сірий |
| Країна виробника | Україна |
| Термін виготовлення | 30 робочих днів |
Опис
Інструментальна шафа ШІ-10/4П призначена для впорядкованого зберігання різноманітних інструментів, оснащення та пристроїв на виробництві, у майстернях чи гаражах. Вона забезпечує зручний доступ до необхідних речей, дозволяючи ефективно організувати робочий простір.
Особливості інструментальних шаф
Шафа ШІ-10/4П виконана з високоякісної міцної листової сталі. Це гарантує витривалість конструкції при регулярних навантаженнях та механічних впливах.
Комплектація:
- Полиця (розміри ШхГхВ): 927х433х24 мм – 4 шт.
- Перфоровані дверцята та задня стінка для зручного встановлення додаткових елементів (гачків, полиць, кювет).
- Дверцята оснащені замком з двосторонньою системою ригельного замикання.
Завдяки продуманому внутрішньому простору шафу можна доповнювати різноманітними елементами, що дозволяє максимально адаптувати її до індивідуальних потреб.
Відгуки
Додайте відгук
Шафа інструментальна ШІ-10/4П
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Про даний товар немає відгуків.
Дивіться також


