Стелаж металевий фарбований "Лофт Cascade" 1780х700х300мм, 7 полиць, ЛДСП, Антрацит - Дуб Артізан
Результат:
3 570 грн
Характеристики
Додаткова інформація
| Максимальне навантаження на полицю (кг) | 35 кг |
|---|---|
| Висота стелажа (мм) | 1780 мм |
| Ширина стелажа (мм) | 700 мм |
| Глибина (мм) | 300 мм |
| Матеріал полиць | ЛДСП |
| Кількість полиць (шт) | 7 |
| Тип покриття | Порошкова фарба |
| Колір | Антрацит – Дуб Артізан |
| Тип стелажа | Мобільний, Поличковий |
| Назначение стеллажа | Стелаж для документів, Стелаж для дому, Стелаж для квітів, Стелаж для книг, Стелаж для магазину, Стелаж для речей, Стелаж на кухню, Стелаж офісний, Стелаж у ванну кімнату |
| Країна виробника | Україна |
| Термін виготовлення | 10 робочих днів |
Опис
Новинка стелаж в стилі лофт — ідеальний варіант для приміщень з сучасним дизайном. Прості, але стильні меблі завжди в попиті, тому рекомендуємо звернути увагу цей стелаж. Такі відтінки часто використовують як базове колірне рішення в інтер’єрі у лофт стилі. Стелаж виглядає строго, але презентабельно. Виріб оснащено полицями з ЛДСП, каркас металевий і фарбований. Додаткове покриття унеможливлює облущування та корозію, а також спрощує догляд за конструкцією.
Відгуки
Стелаж металевий фарбований "Лофт Cascade" 1780х700х300мм, 7 полиць, ЛДСП, Антрацит - Дуб Артізан
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Дивіться також





