Поліборт пластиковий РС800 (палетний борт)
Результат:
2 251 грн
Артикул РС800
Категорії Пластикова тара для складу, Кришки, візки та комплектуючі для ящиків
Характеристики
Додаткова інформація
| Категорія | Пластикова тара для складу |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Довжина (мм) | 1163 мм |
| Ширина (мм) | 763 мм |
| Висота (мм) | 200 мм |
| Матеріал | HDPE |
| Колір | Сірий |
| Вага (кг) | |
| Країна виробника | Україна |
Опис
Поліборт призначений для захисту вантажів при регулярних перевезеннях на стандартних палетах (піддонах) розмірами 1200х800 мм
Інноваційна конструкція полібортів дозволяє:
– надійно встановлювати їх один на один на висоту до 2-х метрів;
– легко складати та розкладати вручну однією людиною;
– компактно зберігати і перевозити складені палетні борти один на одному завдяки системі фіксації;
– маркувати їх штих-кодами, RFID-мітками, трекерами;
– вкладати складені поліборти в середину аналогічного розкладеного борту.
Відгуки
Додайте відгук
Поліборт пластиковий РС800 (палетний борт)
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Про даний товар немає відгуків.
Дивіться також




