Компанія SkladSystems як ексклюзивний дистриб’ютор продукції Europlast в Україні не лише...
Полиця навісна Листя 170х800х220, 25 кг/полицю, ЛДСП, Антрацит
Результат:
642 грн
Артикул 170У-4-1-1-4
Категорії Корпусні меблі, Полички навісні
Характеристики
Додаткова інформація
| Висота (мм) | 170 мм |
|---|---|
| Ширина (мм) | 800 мм |
| Глибина (мм) | 220 мм |
| Кількість полиць (шт) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Вага (кг) | 3,00 кг |
| Колір | Антрацит |
| Країна виробника | Україна |
| Термін виготовлення | 10 робочих днів |
Опис
Основні переваги полиці навісної металевої:
- Металевий каркас завтовшки 1,5 мм забезпечує високу міцність конструкції.
- Полиці з ЛДСП витримують навантаження до 25 кг.
- Підходять для використання вдома, в офісі чи комерційних приміщеннях.
Модель доступна у кольорах Білий Сніг та Антрацит.
Відгуки
Додайте відгук
Полиця навісна Листя 170х800х220, 25 кг/полицю, ЛДСП, Антрацит
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Про даний товар немає відгуків.
Дивіться також






