Шафа архівна металева ШБМ 09 (900х600х500х0.5)
Результат:
4 357 грн
Офісні шафи мають продумані габарити, тому ефективно використовують простір. Часто їх розміщують у сухих архівних приміщеннях, де зберігається багато паперів.
Артикул ШБМ 09 (900х600х500х0.5)
Категорії Бухгалтерські шафи, Металеві картотеки, Господарські шафи, Металеві меблі
Характеристики
Додаткова інформація
| Категорія | Металеві меблі |
|---|---|
| Висота (мм) | 900 мм |
| Ширина (мм) | 600 мм |
| Глибина (мм) | 500 мм |
| Кількість полиць (шт) | 2 |
| Вага (кг) | 19,2 |
| Колір | Сірий |
| Тип пакування | розібраний |
| Країна виробника | Україна |
Опис
Конструкція збірно-розбірна; Поставляється у розібраному вигляді; Спосіб складання: зачепи, болтові з’єднання (кріплення в комплекті); Виготовлена із сталі товщиною 0,5 мм; Порошкове полімерне покриття; Механічний замок з ригельною системою закривання дверей з 2 ключами; Шафа заввишки 900 мм. має 2 регульовані по висоті полички; Максимальне розподілене навантаження на поличку 40 кг;
Відгуки
Додайте відгук
Шафа архівна металева ШБМ 09 (900х600х500х0.5)
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Про даний товар немає відгуків.
Дивіться також

