Шафа інструментальна ШІ-10/3П/3В
Результат:
19 686 грн
Артикул ШИ-10/3П/3В
Категорії Металеві шафи для інструментів, Металеві меблі
Характеристики
Додаткова інформація
| Категорія | Металеві меблі |
|---|---|
| Модель | ШІ |
| Висота (мм) | 1970 мм |
| Ширина (мм) | 1000 мм |
| Глибина (мм) | 500 мм |
| Максимальне навантаження на полицю (кг) | 125 кг |
| Кількість полиць (шт) | 3 |
| Висувні ящики | |
| Тип покриття | Порошкова фарба |
| Колір | Сірий |
| Країна виробника | Україна |
| Термін виготовлення | 30 робочих днів |
Опис
Інструментальна шафа ШІ-10/3П/3В створена для організації зберігання інструментів, обладнання та різноманітних пристроїв на виробничих і ремонтних робочих місцях. Вона чудово підійде для майстерень, автосервісів, виробничих цехів, а також гаражів.
Особливості інструментальної шафи
Шафа ШІ-10/3П/3В виконана з високоякісної листової сталі, що забезпечує її надійність і довговічність. Металевий корпус стійкий до зношування та механічних пошкоджень, габарити шафи 1970×1000×500 мм.
Комплектація:
- Полиця (розміри ШхГхВ): 927х433х24 мм – 3 шт.
- Шухляда (внутрішні розміри ШхГхВ): 927х433х24 мм – 3 шт.
- Перфоровані дверцята та задня стінка, що дозволяє легко доповнювати конструкцію додатковими елементами (гачки, полиці, кювети).
- Надійний замок із двосторонньою системою ригельного замикання.
Завдяки продуманій конструкції шафа легко адаптується до конкретних потреб кожного робочого місця, забезпечуючи ефективність роботи та порядок.
Відгуки
Додайте відгук
Шафа інструментальна ШІ-10/3П/3В
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Про даний товар немає відгуків.
Дивіться також


