Шафа коміркова металева (камера зберігання) ШКМ 5/40/3 (180х120х50)
Результат:
11 739 грн
Характеристики
Додаткова інформація
| Категорія | Металеві меблі |
|---|---|
| Висота (мм) | 1800 мм |
| Ширина (мм) | 1200 мм |
| Глибина (мм) | 500 мм |
| Кількість секцій (шт) | |
| Кількість комірок (шт) | 15 шт |
| Колір | Сірий |
| Тип пакування | розібраний |
| Країна виробника | Україна |
Опис
Шафа коміркова металева або (камера зберігання) (ШКМ) – це шафа з комірками, призначена для зберігання особистих речей та одягу покупців, клієнтів або гостей. Локер використовується у торгових, адміністративних, навчальних, спортивних, медичних та побутових приміщеннях. Основні переваги локера – простота, екологічність, довговічність та мобільність. Шафа виготовлена з високоякісної холоднокатаної тонколистової сталі, що проходить антикорозійну обробку з нанесенням полімерного порошкового покриття. Це дає привабливий зовнішній вигляд та підвищену зносостійкість. Локери поставляються замовнику у розібраному вигляді, що знижує ризики пошкодження під час транспортування та скорочує витрати на перевезення. Для складання локера передбачено спеціальні зачепи, всю конструкцію можна зібрати без використання спеціального інструменту. Можливі різні варіанти виконання локерів. Локери мають модульну конструкцію. Послідовно з’єднані між собою модулі у вигляді зачепів утворюють самостійний блок. Блок може бути з будь-якої кількості локерів.
- Конструкція збірно-розбірна;
- Поставляється у розібраному вигляді;
- Виготовлена із сталі товщ. 0,5 мм;
- Порошкове полімерне покриття;
- Універсальність дозволяє скріплювати шафи між собою у блоки;
- Кожна секція обладнана врізним механічним замком, типом прапорця з двома ключами.
Відгуки
Шафа коміркова металева (камера зберігання) ШКМ 5/40/3 (180х120х50)
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Дивіться також


