Стелаж з 5 полицями ДСП 2160x1200x800 мм,(для льоху, магазину, комори, складу)
Результат:
6 012 грн
Основа будь-якого мобільного стелажу представлена металевими стійками, які доповнюються спеціальними перемичками. Саме на них і розміщуються полиці. За рахунок додаткових ребер жорсткості унеможливлюється найменше деформування конструкції навіть при впливі значних зовнішніх навантажень. Таке обладнання має підвищену надійність і має при цьому досить тривалий експлуатаційний ресурс. Причому в нього цілком демократична вартість, а дозволити собі таку покупку може будь-хто.
Характеристики
Додаткова інформація
| Максимальне навантаження на полицю (кг) | 300 кг |
|---|---|
| Висота стелажа (мм) | 2160 мм |
| Ширина стелажа (мм) | 1200 мм |
| Глибина (мм) | 800 мм |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Кількість полиць (шт) | 5 |
| Тип покриття | Оцинковане |
| Колір | Сірий |
| Тип стелажа | Мобільний, Поличковий |
| Назначение стеллажа | Стелаж в гараж, Стелаж в комору, Стелаж для інструментів, Стелаж для склада, Стелаж на балкон, Стелаж у льох |
| Серія стелажа | Титан (300 кг) |
| Країна виробника | Україна |
Опис
Особливості стелажів серії Титан:
- Стійки та траверси та полиці стелажів не побоюються корозії та підходять для приміщень із підвищеною вологістю.
- Підходить для житлових та нежитлових приміщень, таких як будинок, квартира, офіс, ванна кімната, балкон та інші.
- Витримують навантаження на полицю до 300 кг за рівномірного розподілу ваги.
- Метал стійкий до серії Титан товщиною 0.9 мм.
- Для ваших потреб вибирайте полиці із ДСП (10 мм) для нежитлових приміщень або МДФ (8 мм) для житлових. Також ви можете замовити стелажі зі сталевою полицею, вони підійдуть для підвалу або приватного будинку двору.
- Полиці стелажу кріпляться на болтах, що спрощує та прискорює процес збирання (15-30 хв).
Увага!
- При розрахунку висоти стелажів враховуйте необхідне вільне місце між верхньою полицею та стелею.
- Нижня полиця має бути розміщена не вище 5 см від підлоги.
Відгуки
Стелаж з 5 полицями ДСП 2160x1200x800 мм,(для льоху, магазину, комори, складу)
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Дивіться також





