Ящик для молочних продуктів ST6430-2020 білий
Результат:
15 відгуків
630 грн
Артикул ST6430-1000-00
Категорії Пластикова тара для складу, Харчова пластикова тара
Характеристики
Додаткова інформація
| Категорія | Пластикова тара для складу |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір ящика (мм) | 600х400 мм |
| Висота ящику (мм) | 300 мм |
| Стенки пластиковой тары | Цілісні |
| Дно пластиковой тары | Цілісне |
| Особливості ящику | Штабельований |
| Матеріал | HDPE |
| Застосування | Для м'яса, Для продуктів, Для риби |
| Колір | Білий |
| Вага (кг) | 2,80 кг |
| Объем (л) | 55 л |
| Навантаження на ящик (кг) | 20 кг |
| Країна виробника | Україна |
Опис
Пластиковий ящик із суцільними стінками та дном. Версія без вентиляції та закриті ручки без доступу всередину. Штабелюється віч-на-віч. Використовується для зберігання та транспортування сипучих продуктів та рідин. Сумісний із кришкою LS6402.
Відгуки
Додайте відгук
Ящик для молочних продуктів ST6430-2020 білий
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
Про даний товар немає відгуків.
Дивіться також
